EuroMillions Volley League

01a.
KNACK ROESELARE
3
1
1
0
0
0
3
0
01b.
NOLIKO MAASEIK A
3
1
1
0
0
0
3
0
01c.
AXIS GUIBERTIN
3
1
1
0
0
0
3
1
01d.
PAR-KY MENEN
3
1
1
0
0
0
3
1
05a.
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A
0
1
0
0
1
0
1
3
05b.
VDK GENT HEREN
0
1
0
0
1
0
1
3
05c.
VBC WAREMME
0
1
0
0
1
0
0
3
05d.
VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) A
0
1
0
0
1
0
0
3
05e.
LINDEMANS AALST
0
0
0
0
0
0
0
0

 Liga A Vrouwen

De rangschikking is nog niet beschikbaar

 Liga B Mannen

01a.
AVOC ACHEL A
6
2
2
0
0
0
6
0
01b.
TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE A
6
2
2
0
0
0
6
0
01c.
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
6
2
2
0
0
0
6
1
04.
BW NIVELLES A
5
2
1
1
0
0
6
3
05a.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE
3
2
1
0
1
0
4
3
05b.
VC DUVEL PUURS
3
2
1
0
1
0
4
3
05c.
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE
3
2
1
0
1
0
3
3
05d.
V.C. ZOERSEL A
3
2
1
0
1
0
3
4
05e.
VC GEMBLOUX
3
2
1
0
1
0
3
4
10.
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN
2
2
0
1
1
0
4
5
11a.
MENDO BOOISCHOT A
1
2
0
0
1
1
2
6
11b.
WARA GENK A
1
2
0
0
1
1
2
6
13a.
VC WALHAIN
0
2
0
0
2
0
1
6
13b.
VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN
0
2
0
0
2
0
0
6

 Liga B Vrouwen

01a.
M. SIKS BLAASVELD VC
6
2
2
0
0
0
6
0
01b.
NAMUR VOLLEY
6
2
2
0
0
0
6
1
01c.
VOLLEY OXYJEUNES SODRAEP FARCIENNES
6
2
2
0
0
0
6
1
04a.
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN
3
2
1
0
1
0
4
3
04b.
VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) A
3
2
1
0
1
0
4
3
06a.
TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE A
2
2
0
1
1
0
3
5
06b.
VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT
2
2
0
1
1
0
3
5
08a.
SC THIMISTER-HERVE
1
1
0
0
0
1
2
3
08b.
VKt TORHOUT A
1
2
0
0
1
1
2
6
10a.
BIDAVO BISSEGEM A
0
1
0
0
1
0
0
3
10b.
TCHALOU VOLLEY
0
1
0
0
1
0
0
3
10c.
UVOC UIKHOVEN A
0
1
0
0
1
0
0
3

 1ste Nationale Mannen

01.
REMBERT TORHOUT HEREN
6
2
2
0
0
0
6
1
02a.
M. SIKS BLAASVELD VC
5
2
1
1
0
0
6
3
02b.
VC TESLA LINT
5
2
1
1
0
0
6
3
04a.
V.C. HELIOS ZONHOVEN
3
2
1
0
1
0
4
3
04b.
VC FENIKS HAACHT A
3
2
0
1
0
1
5
5
04c.
VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT
3
2
0
1
0
1
5
5
07a.
MENDO BOOISCHOT B
2
2
0
1
1
0
4
5
07b.
VC FELCO GAVERE
2
2
0
1
1
0
3
5
07c.
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
2
2
0
0
0
2
4
6
10a.
ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC
1
1
0
0
0
1
2
3
10b.
BW NIVELLES B
1
2
0
0
1
1
2
6
12.
RIBAMBELLE MARCHIN
0
1
0
0
1
0
1
3

 1ste divisie heren A

01a.
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE
6
2
2
0
0
0
6
0
01b.
VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) C
6
3
1
1
0
1
8
6
03.
STALVOC BEVERLO
4
2
1
0
0
1
5
3
04a.
VBC BEVO GEETBETS
3
2
1
0
1
0
4
3
04b.
LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN
3
2
1
0
1
0
3
3
04c.
VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS
3
2
1
0
1
0
3
3
04d.
MENDO BOOISCHOT C
3
2
1
0
1
0
3
4
04e.
VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) B
3
3
0
1
1
1
5
8
09.
KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN
2
1
0
1
0
0
3
2
10a.
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
0
1
0
0
1
0
1
3
10b.
V T I BLOK HASSELT
0
2
0
0
2
0
0
6
01.
VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) C
6
3
2
0
1
0
6
3
02a.
LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN
5
2
1
1
0
0
5
1
02b.
VBC BEVO GEETBETS
5
2
1
1
0
0
5
1
04.
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE
4
2
1
0
0
1
4
2
05a.
KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN
3
1
1
0
0
0
3
0
05b.
STALVOC BEVERLO
3
2
0
1
0
0
3
2
07a.
VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS
2
2
0
1
1
0
2
4
07b.
MENDO BOOISCHOT C
2
2
0
0
0
2
2
4
09a.
V T I BLOK HASSELT
1
2
0
0
1
1
1
5
09b.
VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) B
1
3
0
0
2
0
1
7
11.
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
0
1
0
0
1
0
0
3
De rangschikking is nog niet beschikbaar

 1ste divisie heren B

01a.
FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE HEREN
6
2
2
0
0
0
6
0
01b.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A
6
2
2
0
0
0
6
1
03.
VC KALKEN
5
2
1
1
0
0
6
3
04.
PERVOL RUISELEDE
4
2
1
0
0
1
5
4
05a.
MEVOC MEERBEKE
3
2
1
0
1
0
4
3
05b.
EVOCO COMINES
3
2
1
0
1
0
3
3
05c.
VC AALTER
3
2
1
0
1
0
3
3
05d.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
3
2
1
0
1
0
4
4
09.
VBC DOSKOM MOORSLEDE
2
2
0
1
1
0
4
5
10.
ZOVOC ZOMERGEM
1
2
0
0
1
1
3
6
11a.
OLVA BRUGGE
0
2
0
0
2
0
0
6
11b.
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B
0
2
0
0
2
0
0
6
01a.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
4
2
0
2
0
0
4
2
01b.
VBC DOSKOM MOORSLEDE
4
2
0
2
0
0
4
2
01c.
EVOCO COMINES
4
2
1
0
0
1
4
2
01d.
OLVA BRUGGE
4
2
1
0
0
1
4
2
05a.
FORZA EVO D'HONDT OUDENAARDE HEREN
3
2
1
0
1
0
3
3
05b.
PERVOL RUISELEDE
3
2
0
1
0
1
3
3
05c.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A
3
2
0
1
0
1
3
3
05d.
VC AALTER
3
2
0
1
0
1
3
3
05e.
VC KALKEN
3
2
0
1
0
1
3
3
10a.
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B
2
2
0
1
1
0
2
4
10b.
ZOVOC ZOMERGEM
2
2
0
0
0
2
2
4
12.
MEVOC MEERBEKE
1
2
0
0
1
1
1
5
De rangschikking is nog niet beschikbaar

 2de divisie heren A

01.
VCK BOLDERBERG
6
2
2
0
0
0
6
1
02.
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B
4
2
1
0
0
1
5
4
03a.
ELVOC ELEN
3
1
1
0
0
0
3
1
03b.
BVMV BEERSE
3
2
1
0
1
0
4
3
03c.
KIVOLA RIEMST
3
2
1
0
1
0
4
3
03d.
VC GEEL
3
2
1
0
1
0
3
3
03e.
WARA GENK B
3
2
1
0
1
0
4
4
03f.
V.C. ZOERSEL B
3
2
1
0
1
0
3
4
09.
AVOC ACHEL B
2
1
0
1
0
0
3
2
10a.
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT
0
1
0
0
1
0
1
3
10b.
HE-VOC HECHTEL-EKSEL
0
2
0
0
2
0
1
6
10c.
ROVEKA STEVOORT
0
1
0
0
1
0
0
3
01.
BVMV BEERSE
5
2
1
1
0
0
5
1
02a.
AVOC ACHEL B
3
1
1
0
0
0
3
0
02b.
HE-VOC HECHTEL-EKSEL
3
1
1
0
0
0
3
0
02c.
WARA GENK B
3
2
0
1
0
1
3
3
05a.
KIVOLA RIEMST
2
1
0
0
0
0
2
0
05b.
ROVEKA STEVOORT
2
1
0
1
0
0
2
1
05c.
V.C. ZOERSEL B
2
2
0
1
0
0
2
3
05d.
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B
2
2
0
1
1
0
2
4
05e.
VC GEEL
2
2
0
0
0
2
2
4
10a.
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT
1
1
0
0
0
1
1
2
10b.
VCK BOLDERBERG
1
2
0
0
1
1
1
5
12.
ELVOC ELEN
0
1
0
0
1
0
0
3
De rangschikking is nog niet beschikbaar

 2de divisie heren B

01a.
FH NIJLEN
6
2
2
0
0
0
6
0
01b.
VC TESLA LINT B
6
2
2
0
0
0
6
0
01c.
BERG-OP WIJGMAAL
6
2
2
0
0
0
6
1
01d.
GEEL ZWART WIJNEGEM
6
2
2
0
0
0
6
1
05a.
BMV BEVEREN MELSELE
3
2
1
0
1
0
3
4
05b.
OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
3
2
1
0
1
0
3
4
07.
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
2
2
0
1
1
0
4
5
08.
VOLMAR EKEREN
1
2
0
0
1
1
3
6
09a.
HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
0
1
0
0
1
0
1
3
09b.
VCV LEEFDAAL-BERTEM
0
1
0
0
1
0
1
3
09c.
TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
0
2
0
0
2
0
0
6
09d.
VC FENIKS HAACHT B
0
2
0
0
2
0
0
6
01.
FH NIJLEN
6
2
2
0
0
0
6
0
02.
BERG-OP WIJGMAAL
5
2
1
1
0
0
5
1
03.
VC TESLA LINT B
4
2
0
2
0
0
4
2
04a.
HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
3
1
1
0
0
0
3
0
04b.
VCV LEEFDAAL-BERTEM
3
1
1
0
0
0
3
0
04c.
GEEL ZWART WIJNEGEM
3
2
1
0
1
0
3
3
04d.
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
3
2
0
1
0
1
3
3
08a.
BMV BEVEREN MELSELE
2
2
0
1
1
0
2
4
08b.
VOLMAR EKEREN
2
2
0
0
0
2
2
4
10a.
TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B
1
2
0
0
1
1
1
5
10b.
VC FENIKS HAACHT B
1
2
0
0
1
1
1
5
12.
OXACO BVC TOPVOLLEY JEUGD ANTWERPEN
-1
2
0
0
2
0
0
6
1
De rangschikking is nog niet beschikbaar

 2de divisie heren C

01.
SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM
6
2
2
0
0
0
6
2
02.
JARTAZI DENDERHOUTEM
5
2
1
1
0
0
6
2
03.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
4
2
1
0
0
1
5
3
04a.
KRUIKENBURG TERNAT
3
1
1
0
0
0
3
0
04b.
RUVO RUDDERVOORDE
3
1
1
0
0
0
3
1
04c.
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)
3
2
1
0
1
0
4
3
04d.
ROEPOVO POPERINGE
3
2
1
0
1
0
3
3
04e.
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
3
2
1
0
1
0
3
4
09.
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM
2
2
0
1
1
0
3
5
10.
KNACK ROESELARE B
1
2
0
0
1
1
3
6
11a.
VC LOPPEM
0
2
0
0
2
0
1
6
11b.
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
0
2
0
0
2
0
1
6
01a.
KNACK ROESELARE B
5
2
1
1
0
0
5
1
01b.
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)
5
2
1
1
0
0
5
1
03a.
VC LOPPEM
4
2
0
2
0
0
4
2
03b.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS B
4
2
1
0
0
1
4
2
05a.
KRUIKENBURG TERNAT
3
1
1
0
0
0
3
0
05b.
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
3
2
0
1
0
1
3
3
05c.
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
3
2
0
1
0
1
3
3
08a.
JARTAZI DENDERHOUTEM
2
2
0
1
1
0
2
4
08b.
SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM
2
2
0
0
0
2
2
4
10a.
RUVO RUDDERVOORDE
1
1
0
0
0
1
1
2
10b.
ROEPOVO POPERINGE
1
2
0
0
1
1
1
5
12.
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM
0
2
0
0
2
0
0
6
De rangschikking is nog niet beschikbaar

 1ste divisie dames A

01a.
MAVO DILSEN-STOKKEM
6
2
2
0
0
0
6
0
01b.
V.C. ZOERSEL
6
2
2
0
0
0
6
1
01c.
BVMV BEERSE
6
2
2
0
0
0
6
2
01d.
CRISTAL ALKEN JEVAL
6
2
2
0
0
0
6
2
01e.
VBC ZANDHOVEN
6
2
2
0
0
0
6
2
06.
VELVOC VELTEM-BEISEM
3
1
1
0
0
0
3
1
07a.
MENDO BOOISCHOT
0
2
0
0
2
0
2
6
07b.
V.C. RETIE
0
2
0
0
2
0
2
6
07c.
VC TESLA LINT
0
2
0
0
2
0
2
6
07d.
DIEVOC DIEPENBEEK
0
2
0
0
2
0
1
6
07e.
WEVOC WELLEN
0
2
0
0
2
0
1
6
07f.
VC GEEL
0
1
0
0
1
0
0
3
01a.
V.C. ZOERSEL
5
2
1
0
0
0
5
0
01b.
CRISTAL ALKEN JEVAL
5
2
1
1
0
0
5
1
03.
V.C. RETIE
4
2
0
2
0
0
4
2
04a.
VBC ZANDHOVEN
3
2
0
0
0
1
3
2
04b.
BVMV BEERSE
3
2
0
1
0
1
3
3
04c.
MAVO DILSEN-STOKKEM
3
2
0
1
0
1
3
3
04d.
WEVOC WELLEN
3
2
0
1
0
1
3
3
08.
VELVOC VELTEM-BEISEM
2
1
0
1
0
0
2
1
09a.
VC TESLA LINT
1
2
0
0
0
1
1
4
09b.
DIEVOC DIEPENBEEK
1
2
0
0
1
1
1
5
09c.
MENDO BOOISCHOT
1
2
0
0
1
1
1
5
12.
VC GEEL
0
1
0
0
0
0
0
2
De rangschikking is nog niet beschikbaar

 1ste divisie dames B

01a.
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS
6
2
2
0
0
0
6
1
01b.
BEVO BEOBANK ROESELARE A
6
2
2
0
0
0
6
2
01c.
KONINKLIJKE MORTSEL VC
6
2
2
0
0
0
6
2
01d.
NIDAK NIEUWKERKEN
6
2
2
0
0
0
6
2
05.
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
5
2
1
1
0
0
6
2
06a.
VDK GENT DAMES B
3
2
1
0
1
0
4
3
06b.
AVANTI AALTER
3
2
1
0
1
0
3
3
08.
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE
1
2
0
0
1
1
3
6
09a.
HERMES VOLLEY OOSTENDE B
0
2
0
0
2
0
2
6
09b.
VC OUDEGEM B
0
2
0
0
2
0
2
6
09c.
VC LENNIK DAMES
0
2
0
0
2