Download .xls
 EuroMillions Volley League
Wo 17/10/2018
20:30
LAM-0006
Pôle-Ballon de la Province de Liège
VBC WAREMME
PAR-KY MENEN
Wo 17/10/2018
20:30
LAM-0008
Van Pelt Arena, St-Antonius Zoersel
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A
AXIS GUIBERTIN
Wo 17/10/2018
20:30
LAM-0009
Sporthal Schiervelde, Roeselare
KNACK ROESELARE A
CARUUR GENT
Wo 17/10/2018
20:30
LAM-0010
Steengoed Arena, Maaseik
GREENYARD MAASEIK
BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A
 Liga A Vrouwen
Wo 17/10/2018
20:30
LAV-0009
Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A
VOLLEY SEDISOL FARCIENNES
25/8, 25/17, 25/13
3 - 0
Wo 17/10/2018
20:30
LAV-0010
Salle Ballens ASBL, Monceau
CHARLEROI VOLLEY
VDK BANK GENT VOLLEYTEAM DAMES A
22/25, 17/25, 21/25
0 - 3
Wo 17/10/2018
20:30
LAV-0005
Mr. V. Arena, Oostende
HERMES VOLLEY OOSTENDE
VOLLEY SATURNUS MICHELBEKE
25/16, 25/8, 25/19
3 - 0
Do 18/10/2018
20:30
LAV-0008
Sporthal Oudegem
VC OUDEGEM
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A
 Liga B Vrouwen
Zo 21/10/2018
18:00
LBV-0008
Hall Sportif de la crête
VC LESSINES FLOBECQ
AUBEL VBC
 1ste Nationale Mannen
Zo 21/10/2018
18:00
1NM-0010
Gemeentelijke sporthal Overbeke, Asper
VC FELCO GAVERE
MENDO BOOISCHOT B
 Beker Van België - Mannen
Za 20/10/2018
16:30
BVBM-019
Salle Omnisports de Baulers
BW NIVELLES
CARUUR GENT
Za 20/10/2018
20:30
BVBM-020
Sporthal Diepvenneke, Vosselaar
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
PAR-KY MENEN
Za 20/10/2018
20:30
BVBM-023
Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE
Za 20/10/2018
20:30
BVBM-024
Sporthal Vrijhals, Puurs
VC SYNETON DUVEL PUURS
KNACK ROESELARE A
Za 20/10/2018
20:30
BVBM-026
Van Pelt Arena, St-Antonius Zoersel
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A
GREENYARD MAASEIK
Zo 21/10/2018
18:00
BVBM-022
Centre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert
AXIS GUIBERTIN A
LINDEMANS AALST
Zo 21/10/2018
18:00
BVBM-025
Sporthal De Lichten, Booischot
MENDO BOOISCHOT A
BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) A
Zo 21/10/2018
14:00
BVBM-021
Pôle-Ballon de la Province de Liège
VBC WAREMME
TECTUM ACHEL LIGA A
 Beker Van België - Vrouwen
Za 20/10/2018
18:00
BVBD-011
Hall Omnisports, Aubel
AUBEL VBC
VOLLEY SEDISOL FARCIENNES
Za 20/10/2018
19:30
BVBD-014
salle W.Empain, Chapelle-lez-Herlaimont
TCHALOU VOLLEY
VDK BANK GENT VOLLEYTEAM DAMES A
Za 20/10/2018
20:30
BVBD-015
Van Pelt Arena, St-Antonius Zoersel
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A
CHARLEROI VOLLEY
Zo 21/10/2018
18:00
BVBD-009
Gem. Sporthal, As
JARACO AS
THUISMAKERS INTERFREIGHT ANTWERP
Zo 21/10/2018
14:00
BVBD-010
Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A
VC OUDEGEM
Zo 21/10/2018
18:00
BVBD-012
Sporthal Diepvenneke, Vosselaar
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN A
VOLLEY SATURNUS MICHELBEKE
Zo 21/10/2018
18:00
BVBD-013
Stedelijke Sporthal, Torhout
VKt TORHOUT A
HERMES VOLLEY OOSTENDE
Zo 21/10/2018
17:00
BVBD-016
Eburons Dome, Tongeren
DATOVOC TONGEREN
ASTERIX AVO
 2de divisie heren C
Za 20/10/2018
20:00
H2C-0105
Sporthal De Hoge Wal, Ertvelde
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM
JARTAZI DENDERHOUTEM
 1ste divisie dames B
Za 20/10/2018
20:00
D1B-0037
Sporthal Oudegem
VC OUDEGEM B
AVANTI AALTER
 2de divisie dames B
Za 20/10/2018
20:30
D2B-0018
Sporthal Wingene
VC WIVO WINGENE
VLAMVO VLAMERTINGE
 Vlaamse Beker - Heren
Za 20/10/2018
20:30
VBH-0015
Stedelijke Sporthal, Lier
VC SMASH LIER A
VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A
Za 20/10/2018
17:00
VBH-0016
Sporthal Diepvenneke, Vosselaar
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B
VKt TORHOUT
Za 20/10/2018
15:00
VBH-0004
Sporthal Bosveld, Machelen
VBT MACHELEN A
JTV DERO ZELE - BERLARE A
Za 20/10/2018
20:00
VBH-0007
Sporthal ´t Beerke, Beerse
BVMV BEERSE Heren A
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B
Za 20/10/2018
20:30
VBH-0008
Sporthal Recrean, Oudenaarde
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE HEREN A
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
Za 20/10/2018
20:00
VBH-0011
Sportcentrum J.Saelens, Assebroek
OLVA BRUGGE A
V.C. RETIE
Za 20/10/2018
17:30
VBH-0017
Gemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
ARVOC ARENDONK 1
Za 20/10/2018
20:30
VBH-0012
Sporthal De Dulpop, Bazel
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE
VOLMAR EKEREN (2D)
Za 20/10/2018
20:30
VBH-0018
Sporthal Groene Meersen, Zedelgem
VC PACKO ZEDELGEM A
VCA 2011 AVERBODE A
Za 20/10/2018
20:30
VBH-0013
Sporthal Molendorp, Ruiselede
PERVOL RUISELEDE
VOLLEYBAL CLUB SLOEP BORSBEEK
Za 20/10/2018
19:00
VBH-0014
Gem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede
VBC DOSKOM MOORSLEDE
KRUIKENBURG TERNAT Heren A
Zo 21/10/2018
18:00
VBH-0006
Gem. Sporthal Denderhoutem
JARTAZI DENDERHOUTEM
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)
Zo 21/10/2018
16:00
VBH-0009
Sporthal De Hoge Wal, Ertvelde
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM A
OXACO BVC ANTWERPEN
Zo 21/10/2018
17:00
VBH-0019
Stedelijke Sporthal Tielt
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) B
Zo 21/10/2018
15:00
VBH-0005
Gemeentelijke Sporthal, Averbode
VCA 2011 AVERBODE B
M. SIKS BLAASVELD VC
 Vlaamse Beker - Dames
Za 20/10/2018
20:30
VBD-0011
Gem. Sporthal Jo Baetens, Lennik
VC LENNIK DAMES A
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
Za 20/10/2018
20:00
VBD-0012
Sporthal Meerminnen A
ASTERIX AVO B
ELCKERLYC ZWEVEZELE A
Za 20/10/2018
16:00
VBD-0013
Sportcentrum Blauvenne, Londerzeel
JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL
BVMV BEERSE Dames A
Za 20/10/2018
20:30
VBD-0017
Sporthal De Tumkens, Betekom
BEVOC BETEKOM
VC TESLA LINT (D1)
Za 20/10/2018
20:00
VBD-0018
Sporthal De Strooien Hane, Loppem
DAVOLO LOPPEM
LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A
Za 20/10/2018
20:00
VBD-0006
Gem. Sporthal Berlare
JTV DERO ZELE - BERLARE A
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
Za 20/10/2018
20:30
VBD-0008
Sporthal De Doelen, Geel
VC GEEL
NIDAK NIEUWKERKEN A
Zo 21/10/2018
16:30
VBD-0016
Sporthal Het Veld, Zandhoven
VBC ZANDHOVEN
KONINKLIJKE VOLLEYBALCLUB MAASMECHELEN
Zo 21/10/2018
16:00
VBD-0003
Capenberg Oxaco Center, Boechout
OXACO BVC ANTWERPEN
MENDO BOOISCHOT A
Zo 21/10/2018
18:00
VBD-0004
Sportcomplex Haasrode
BDO HAASRODE LEUVEN (VHL) B
GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW
Zo 21/10/2018
18:00
VBD-0005
Van Pelt Arena, St-Antonius Zoersel
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
V.C. RETIE
Zo 21/10/2018
15:00
VBD-0007
Stedelijke Sporthal, Torhout
VKt TORHOUT B
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT A
Zo 21/10/2018
18:00
VBD-0010
Sporthal Oudegem
VC OUDEGEM B
MAVOC-MECHELEN A
Zo 21/10/2018
15:00
VBD-0014
Turnzaal De Bron, Wellen
WEVOC WELLEN A
MEVOC MEERBEKE
Zo 21/10/2018
14:00
VBD-0015
Sporthal Den Drab, Mortsel
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
CRISTAL ALKEN JEVAL A
 Beker Heren Nationaal Divisie
Za 20/10/2018
20:00
WBHND-02
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
ROEPOVO POPERINGE A (2D)
EVOCO COMINES (1D)
Za 20/10/2018
19:30
WBHND-04
H.R07 - Riderfort Ruddervoorde
RUVO RUDDERVOORDE (2D)
REMBERT TORHOUT HEREN A (1N)
Zo 21/10/2018
18:00
WBHND-06
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
VBC DOSKOM MOORSLEDE A (1D)
PERVOL RUISELEDE
 Beker Heren Provinciaal
Vr 19/10/2018
20:45
WBHP-09
H.O12 - Mr V Arena Oostende
HERMES VOLLEY OOSTENDE (2P)
VKt TORHOUT (1P)
Vr 19/10/2018
20:30
WBHP-14
H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem
OOIVO OOIGEM (1P)
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - B (2P)
Za 20/10/2018
16:00
WBHP-01
H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem
VC PACKO ZEDELGEM B (1P)
BAVO BAVIKHOVE A (2P)
Za 20/10/2018
20:30
WBHP-04
H.G03 - gemeentelijke sporthal Gits
BEOBANK CITIVO GITS (1P)
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B (3P)
Za 20/10/2018
20:00
WBHP-02
H.W12 - Gemeentelijk Sporthal Wingene
VC WIVO WINGENE VZW (2P)
SMASH.CL.INGELMUNSTER (2P)
Za 20/10/2018
16:00
WBHP-05
H.M03 - CC De Steiger VAUBAN Menen
PAR-KY MENEN B (1P)
PAR-KY MENEN C (2P)
Za 20/10/2018
20:30
WBHP-03
H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare
VC APOLLO KOEKELARE (3P)
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B (1P)
Za 20/10/2018
21:00
WBHP-06
H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek
OLVA BRUGGE B (2P)
VOLLEY BREDENE (1P)
Za 20/10/2018
18:00
WBHP-07
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
VBC DOSKOM MOORSLEDE C (3P)
VC PACKO ZEDELGEM C (3P)
Za 20/10/2018
20:30
WBHP-08
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C (1P)
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B (3P)
Za 20/10/2018
20:00
WBHP-10
H.R06 - Gem. Sporthal, Rollegem-Kapelle
VT ROKAVO ROLLEGEM-KAPELLE (1P)
KNACK ROESELARE C (1P)
Za 20/10/2018
20:30
WBHP-11
H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem
VC DE BEERLANDERS BEERNEM A (1P)
VC DE BEERLANDERS BEERNEM B (2P)
Za 20/10/2018
15:30
WBHP-13
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
ROEPOVO POPERINGE B (3P)
REMBERT TORHOUT HEREN B (1P)
Za 20/10/2018
14:15
WBHP-15
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
REMBERT TORHOUT HEREN C (2P)
VBC DOSKOM MOORSLEDE B 2P)
Za 20/10/2018
16:00
WBHP-16
H.L07 - De Strooien Hane Loppem
VC LOPPEM (2P)
VC JONG KUURNE A (2P)
Zo 21/10/2018
10:30
WBHP-12
H.S05 - St. Andreaslyceum Sint Kruis Brugge
OLVA BRUGGE D (3P)
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D (3P)
 Beker Dames Provinciaal
Vr 19/10/2018
19:30
WBDP-50
H.R07 - Riderfort Ruddervoorde
RUVO RUDDERVOORDE A (2P)
DAMESVOLLEY WAREGEM A (1P)
Vr 19/10/2018
21:00
WBDP-60
H.O12 - Mr V Arena Oostende
HERMES VOLLEY OOSTENDE B (2P)
BEAPHAR POPERINGE A (1P)
Za 20/10/2018
16:30
WBDP-58
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
DAVO WEVELGEM C (3P)
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE A (1P)
Za 20/10/2018
16:00
WBDP-63
H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare
BEVO BEOBANK ROESELARE D (3P)
BEVO BEOBANK ROESELARE C (1P)
Za 20/10/2018
20:00
WBDP-62
H.K11 - Sportpark Kuurne
G & V KUURNE (3P)
VC WIVO WINGENE VZW B (2P)
Za 20/10/2018
19:30
WBDP-49
H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare
VOLARE ROESELARE (2P)
V.T. LICHTERVELDE A (2P)
Za 20/10/2018
15:00
WBDP-51
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
BELTONA DYNAMIVO .DADIZELE B (4P)
IZEGEMS VOLLEY TEAM (2P)
Za 20/10/2018
15:30
WBDP-53
H.V01 - Sporthal Vlamertinge
VLAMVO VLAMERTINGE B (2P)
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - B (1P)
Za 20/10/2018
20:30
WBDP-55
H.L03 - De Barloke Leffinge
JUMPERS MIDDELKERKE (3P)
BEVO BEOBANK ROESELARE B (1P)
Za 20/10/2018
18:30
WBDP-56
H.G03 - gemeentelijke sporthal Gits
GIDAS GITS (2P)
DV HERNIEUWENBURG-WIELSBEKE B (3P)
Za 20/10/2018
20:30
WBDP-57
H.B06 - Ter Polder Bredene
VOLLEY BREDENE A (2P)
VC DENTERGEM A (2P)
Zo 21/10/2018
11:00
WBDP-48
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
BEAPHAR POPERINGE B (3P)
VC PACKO ZEDELGEM A (1P)
Zo 21/10/2018
16:00
WBDP-52
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
ELCKERLYC ZWEVEZELE A (1P)
ELCKERLYC ZWEVEZELE B (3P)
Zo 21/10/2018
15:00
WBDP-54
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKt TORHOUT C (2P)
SPORTIVA LANGEMARK A (2P)
Zo 21/10/2018
17:30
WBDP-61
H.V01 - Sporthal Vlamertinge
VLAMVO VLAMERTINGE D (4P)
VOLLEY DE HAAN (2P)
 Beker U19 Meisjes
Za 20/10/2018
20:00
WB19M-01
H.L08 - Sportcentrum Langemark-Poelkapelle
SPORTIVA LANGEMARK
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)
 Beker U17 Meisjes
Vr 19/10/2018
19:00
WB17M-11
H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Lichtervelde
V.T. LICHTERVELDE
KERDAVO AVELGEM
Vr 19/10/2018
19:00
WB17M-16
H.H02 - De Dageraad Harelbeke
AVC HARELBEKE
VOLLEY TEAM BRUGGE
Za 20/10/2018
11:00
WB17M-05
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
DAVO WEVELGEM
ELCKERLYC ZWEVEZELE
Za 20/10/2018
11:00
WB17M-06
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE
VLAMVO VLAMERTINGE
Za 20/10/2018
19:00
WB17M-07
H.D01 - Gaverhal Deerlijk
VBC GAVERHAL DEERLIJK
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE
Za 20/10/2018
11:00
WB17M-09
H.B03 - Sporthal Ter Biezen, Bissegem
BIDAVO BISSEGEM
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)
Za 20/10/2018
14:00
WB17M-10
H.M13 - Badhuis Menen
SIJOS MENEN
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
Za 20/10/2018
19:30
WB17M-12
H.S01 - Gemeentelijke sporthal ´t Kompas Sijsele
VOLLEY TEAM DAMME VZW
BEVEREN LEIE VBC
Za 20/10/2018
14:00
WB17M-13
H.R08 - Molendorp Ruiselede
PERVOL RUISELEDE
VC PACKO ZEDELGEM
Za 20/10/2018
10:45
WB17M-15
H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
IZEGEMS VOLLEY TEAM
Za 20/10/2018
10:30
WB17M-17
H.O12 - Mr V Arena Oostende
HERMES VOLLEY OOSTENDE
DVM MOORSELE
Za 20/10/2018
18:00
WB17M-20
H.K11 - Sportpark Kuurne
G & V KUURNE
DIVO INGELMUNSTER
Zo 21/10/2018
10:30
WB17M-08
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKt TORHOUT
RUVO RUDDERVOORDE
Zo 21/10/2018
14:00
WB17M-14
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
BEAPHAR POPERINGE
VOLLEY TEAM KOKSIJDE
Zo 21/10/2018
11:00
WB17M-18
H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare
BEVO BEOBANK ROESELARE
VOSTA STADEN
Zo 21/10/2018
18:00
WB17M-19
H.W01 - Sporthal De Treffer, Waregem
DAMESVOLLEY WAREGEM
VOLLEY HEUVELLAND
 Beker U15 Meisjes
Za 20/10/2018
11:00
WB15M-05
H.O12 - Mr V Arena Oostende
HERMES VOLLEY OOSTENDE
VC DENTERGEM
Za 20/10/2018
11:00
WB15M-18
H.M13 - Badhuis Menen
SIJOS MENEN
VT GULLEGEM
Za 20/10/2018
11:00
WB15M-06
H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)
VOLLEY TEAM KOKSIJDE
Za 20/10/2018
17:00
WB15M-20
H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan
VOLLEY DE HAAN
VC PACKO ZEDELGEM
Za 20/10/2018
16:00
WB15M-07
H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Lichtervelde
V.T. LICHTERVELDE
BIDAVO BISSEGEM
Za 20/10/2018
09:00
WB15M-08
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE
SPORTIVA LANGEMARK
Za 20/10/2018
15:00
WB15M-09
H.A06 - Sporthal Ter Muncken, Avelgem
KERDAVO AVELGEM
BEAPHAR POPERINGE
Za 20/10/2018
18:00
WB15M-10
H.R07 - Riderfort Ruddervoorde
RUVO RUDDERVOORDE
VC WIVO WINGENE VZW
Za 20/10/2018
13:00
WB15M-11
H.I03 - Sporthal Ingelmunster
DIVO INGELMUNSTER
DAMESVOLLEY WAREGEM
Za 20/10/2018
13:30
WB15M-12
H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare
SLOVO VOLLEY BRUGGE
VKt TORHOUT
Za 20/10/2018
10:30
WB15M-13
H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
ELCKERLYC ZWEVEZELE
Za 20/10/2018
10:30
WB15M-14
H.S07 - Sporthal de Wankaarde Staden
VOSTA STADEN
MEVO LEDEGEM
Za 20/10/2018
09:00
WB15M-17
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE
BEVO BEOBANK ROESELARE
Zo 21/10/2018
15:00
WB15M-15
H.V01 - Sporthal Vlamertinge
VLAMVO VLAMERTINGE
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
Zo 21/10/2018
11:00
WB15M-16
H.S01 - Gemeentelijke sporthal ´t Kompas Sijsele
VOLLEY TEAM DAMME VZW
DVM MOORSELE
 Beker U13 Meisjes
Za 20/10/2018
11:00
WB13M-12
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE
IZEGEMS VOLLEY TEAM
Za 20/10/2018
09:00
WB13M-14
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE
PERVOL RUISELEDE
Za 20/10/2018
09:00
WB13M-01
H.L07 - De Strooien Hane Loppem
DAVOLO LOPPEM
VBC ST. JORIS
Za 20/10/2018
09:00
WB13M-15
H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)
VT GULLEGEM
Za 20/10/2018
13:00
WB13M-02
H.W12 - Gemeentelijk Sporthal Wingene
VC WIVO WINGENE VZW
ELCKERLYC ZWEVEZELE
Za 20/10/2018
09:00
WB13M-16
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
DAVO WEVELGEM
VOLLEY DE HAAN
Za 20/10/2018
11:00
WB13M-06
H.V01 - Sporthal Vlamertinge
VLAMVO VLAMERTINGE
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
Za 20/10/2018
11:00
WB13M-07
H.W01 - Sporthal De Treffer, Waregem
DAMESVOLLEY WAREGEM
HERMES VOLLEY OOSTENDE
Za 20/10/2018
09:00
WB13M-08
H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem
VC PACKO ZEDELGEM
V.T. LICHTERVELDE
Za 20/10/2018
16:00
WB13M-09
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKt TORHOUT
BIDAVO BISSEGEM
Za 20/10/2018
11:00
WB13M-10
H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare
VC APOLLO KOEKELARE
KERDAVO AVELGEM
Za 20/10/2018
09:00
WB13M-11
H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare
BEVO BEOBANK ROESELARE
SLOVO VOLLEY BRUGGE
Zo 21/10/2018
10:30
WB13M-03
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
BEAPHAR POPERINGE
VOSTA STADEN
Zo 21/10/2018
10:00
WB13M-04
H.L02 - Gemeentelijke sporthal Ledegem
MEVO LEDEGEM
RUVO RUDDERVOORDE
Zo 21/10/2018
10:00
WB13M-05
H.M13 - Badhuis Menen
SIJOS MENEN
DVM MOORSELE
Zo 21/10/2018
09:00
WB13M-13
H.S01 - Gemeentelijke sporthal ´t Kompas Sijsele
VOLLEY TEAM DAMME VZW
SPORTIVA LANGEMARK
 Eerste Provinciale Heren
Zo 21/10/2018
17:30
W1H-0020
H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem
OOIVO OOIGEM
VT ROKAVO ROLLEGEM-KAPELLE
 Derde Provinciale Heren
Zo 21/10/2018
10:00
W3H-0043
H.K11 - Sportpark Kuurne
VC JONG KUURNE B
ROEPOVO POPERINGE B
 Vierde Provinciale Dames A
Za 20/10/2018
18:00
W4DA-0058
H.K07 - Sporthal Kortemark
SARRAKO KORTEMARK A
EVOCO COMINES
 Vierde Provinciale Dames B
Zo 21/10/2018
11:00
W4DB-0010
H.G04 - Gem. Sporthal Gullegem
VT GULLEGEM C
VC DENTERGEM B
Zo 21/10/2018
11:00
W4DB-0026
H.M01 - Sporthal Marke
MARDAVO MARKE B
VC WIVO WINGENE VZW C
 Vierde Provinciale Dames C
Za 20/10/2018
15:30
W4DC-0102
H.Z04 - Gemeentelijke sporthal Zuienkerke
MEHONI ZUIENKERKE
HERMES VOLLEY OOSTENDE C
Zo 21/10/2018
17:30
W4DC-0034
H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem
VBC ST. JORIS B
VBC ST. JORIS A
 U17 Jongens Provinciaal
Zo 21/10/2018
17:30
W17JP-0015
H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem
OOIVO OOIGEM (+)
REMBERT TORHOUT HEREN
 U15 Jongens Provinciaal
Zo 21/10/2018
11:00
W15JP-0017
H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare
KNACK ROESELARE B
REMBERT TORHOUT HEREN
 U15 Jongens Regionaal
Za 20/10/2018
13:00
W15JR-0058
H.W11 - Sporthal De Croonaert Wijtschate
VOLLEY HEUVELLAND
VBC DOSKOM MOORSLEDE (+)
Za 20/10/2018
11:00
W15JR-0061
H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem
VC PACKO ZEDELGEM (+)
PERVOL RUISELEDE (+)
Za 20/10/2018
15:30
W15JR-0063
H.P02 - Stedelijke Sporthal 2
ROEPOVO POPERINGE A (+)
OLVA BRUGGE (+)
 U13 Jongens Regionaal A
Za 20/10/2018
15:30
W13JRA-0028
H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem
OOIVO OOIGEM B
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B
Za 20/10/2018
15:45
W13JRA-0062
H.P02 - Stedelijke Sporthal 2
ROEPOVO POPERINGE B *
VOLLEY TEAM KORTRIJK A (VTK)
 U13 Jongens Regionaal B
Za 20/10/2018
18:30
W13JRB-0004
H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem
VC DE BEERLANDERS BEERNEM (+)
VOLLEY DE HAAN A
Za 20/10/2018
15:00
W13JRB-0018
H.O12 - Mr V Arena Oostende
HERMES VOLLEY OOSTENDE (+)
VOLLEY DE HAAN B
Za 20/10/2018
11:00
W13JRB-0089
H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem
VC PACKO ZEDELGEM A
SARRAKO KORTEMARK (+)
 U11 Jongens Provinciaal
Za 20/10/2018
16:30
W11JP-0091
H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem
VC DE BEERLANDERS BEERNEM
KNACK ROESELARE B (+)
 U17 Meisjes Regionaal C
Za 20/10/2018
17:00
W17MRC-0051
H.O12 - Mr V Arena Oostende
HERMES VOLLEY OOSTENDE B
RUVO RUDDERVOORDE (+)
Za 20/10/2018
19:00
W17MRC-0083
H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare
VC APOLLO KOEKELARE
VOLLEY TEAM BRUGGE C
 U15 Meisjes Regionaal A
Zo 21/10/2018
09:00
W15MRA-0084
H.W01 - Sporthal De Treffer, Waregem
DAMESVOLLEY WAREGEM C (+)
DAVOZ ZWEVEGEM
 U15 Meisjes Regionaal C
Za 20/10/2018
10:00
W15MRC-0088
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
ELCKERLYC ZWEVEZELE B
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
Zo 21/10/2018
15:30
W15MRC-0031
H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem
VBC ST JORIS A
RUVO RUDDERVOORDE
 U15 Meisjes Regionaal D
Za 20/10/2018
16:00
W15MRD-0067
H.B06 - Ter Polder Bredene
VOLLEY BREDENE
SARRAKO KORTEMARK
Za 20/10/2018
15:00
W15MRD-0080
H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare
SLOVO VOLLEY BRUGGE B
VC APOLLO KOEKELARE
 U13 Meisjes Provinciaal A
Za 20/10/2018
09:00
W13MPA-0040
H.V01 - Sporthal Vlamertinge
VLAMVO VLAMERTINGE B
SPORTIVA LANGEMARK A
 U13 Meisjes Regionaal A
Zo 21/10/2018
15:00
W13MRA-0049
H.W01 - Sporthal De Treffer, Waregem
DAMESVOLLEY WAREGEM D
DAMESVOLLEY WAREGEM C
 U13 Meisjes Regionaal D
Za 20/10/2018
11:00
W13MRD-0033
H.B03 - Sporthal Ter Biezen, Bissegem
BIDAVO BISSEGEM B
MARDAVO MARKE A
Zo 21/10/2018
09:00
W13MRD-0077
H.G04 - Gem. Sporthal Gullegem
VT GULLEGEM B
DAVO WEVELGEM E
 U13 Meisjes Regionaal H
Zo 21/10/2018
11:00
W13MRH-0022
H.M01 - Sporthal Marke
MARDAVO MARKE B
DAVOZ ZWEVEGEM B
 U11 Meisjes Provinciaal A
Za 20/10/2018
13:00
W11MPA-0035
H.G04 - Gem. Sporthal Gullegem
VT GULLEGEM
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE B
 U11 Meisjes Provinciaal B
Za 20/10/2018
10:00
W11MPB-0012
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
ELCKERLYC ZWEVEZELE (+)
IZEGEMS VOLLEY TEAM
 Volley Toer 2.B Ere Reeks 1
Za 20/10/2018
14:00
2.B Ere R1-0013
H.R08 - Molendorp Ruiselede
PERVOL RUISELEDE
VC APOLLO KOEKELARE
Za 20/10/2018
16:00
2.B Ere R1-0014
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKt TORHOUT
SARRAKO KORTEMARK
 Volley Toer 2.B Ere Reeks 2
Za 20/10/2018
11:00
2.B Ere R2-0005
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
DAVO WEVELGEM A (+)
IZEGEMS VOLLEY TEAM
Zo 21/10/2018
09:00
2.B Ere R2-0006
H.M01 - Sporthal Marke
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
BIDAVO BISSEGEM A
 Volley Toer 2.B Ere Reeks 3
Za 20/10/2018
13:00
2.B Ere R3-0005
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
DAVO WEVELGEM B (+)
DAVO WEVELGEM C (+)
Za 20/10/2018
14:00
2.B Ere R3-0006
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
BEAPHAR POPERINGE
BIDAVO BISSEGEM B
 Volley Toer 2.B Eerste Klasse Reeks 4
Za 20/10/2018
09:00
2.B 1°Kl R4-0014
H.W11 - Sporthal De Croonaert Wijtschate
VOLLEY HEUVELLAND (+)
V.T. LICHTERVELDE A
Za 20/10/2018
10:45
2.B 1°Kl R4-0015
H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
GIDAS GITS (+)
 Volley Toer 2.B Eerste Klasse Reeks 5
Za 20/10/2018
16:30
2.B 1°Kl R5-0005
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
REMBERT TORHOUT HEREN
OLVA BRUGGE (+)
Za 20/10/2018
11:00
2.B 1°Kl R5-0006
H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Lichtervelde
V.T. LICHTERVELDE B
VOLLEY OUDENBURG-GISTEL
 Volley Toer 2.B Eerste Klasse Reeks 6
Za 20/10/2018
09:00
2.B 1°Kl R6-0005
H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A
VOLLEY TEAM DAMME VZW
 Volley Toer 2.B Tweede Klasse Reeks 7
Zo 21/10/2018
13:00
2.B 2°Kl R7-0014
H.W01 - Sporthal De Treffer, Waregem
DAMESVOLLEY WAREGEM A
BEVEREN LEIE VBC
Zo 21/10/2018
11:00
2.B 2°Kl R7-0015
H.S04 - Gemeentelijke sporthal Sint Eloois Winkel
KAVO ST ELOOIS WINKEL
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE - A
 Volley Toer 2.B Tweede Klasse Reeks 8
Za 20/10/2018
09:00
2.B 2°Kl R8-0005
H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem
VC PACKO ZEDELGEM C
KNACK ROESELARE A
Zo 21/10/2018
09:00
2.B 2°Kl R8-0006
H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare
BEVO BEOBANK ROESELARE B
DAVOLO LOPPEM
 Volley Toer 2.B Tweede Klasse Reeks 9
Zo 21/10/2018
10:00
2.B 2°Kl R9-0014
H.L02 - Gemeentelijke sporthal Ledegem
MEVO LEDEGEM
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE -B
Zo 21/10/2018
10:30
2.B 2°Kl R9-0028
H.P02 - Stedelijke Sporthal 2
ROEPOVO POPERINGE
KERDAVO AVELGEM
 Volley Toer 2.0 Ereklasse Reeks 1
Za 20/10/2018
09:00
2.0 Ere R1-0014
H.I03 - Sporthal Ingelmunster
DIVO INGELMUNSTER
DV HERNIEUWENBURG-WIELSBEKE B
Za 20/10/2018
13:30
2.0 Ere R1-0015
H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem
DV HERNIEUWENBURG-WIELSBEKE A
SMASH.CL.INGELMUNSTER
 Volley Toer 2.0 Ereklasse Reeks 2
Za 20/10/2018
10:30
2.0 Ere R2-0013
H.R07 - Riderfort Ruddervoorde
RUVO RUDDERVOORDE
SLOVO VOLLEY BRUGGE A (+)
Zo 21/10/2018
13:30
2.0 Ere R2-0010
H.O07 - De Valkaart Oostkamp
VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
VOLLEY TEAM BRUGGE
 Volley Toer 2.0 Ereklasse Reeks 3
Za 20/10/2018
14:00
2.0 Ere R3-0005
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKt TORHOUT
VC WIVO WINGENE VZW
 Volley Toer 2.0 Ereklasse Reeks 4
Za 20/10/2018
10:30
2.0 Ere R4-0006
H.S07 - Sporthal de Wankaarde Staden
VOSTA STADEN B
VOSTA STADEN A
Zo 21/10/2018
09:00
2.0 Ere R4-0005
GIDAS GITS
BEVO BEOBANK ROESELARE C
 Volley Toer 2.0 Ereklasse Reeks 5
Za 20/10/2018
09:00
2.0 Ere R5-0005
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE A
VT GULLEGEM
Za 20/10/2018
11:00
2.0 Ere R5-0006
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE B
DVM MOORSELE A
 Volley Toer 2.0 Eerste Klasse Reeks 10
Wo 17/10/2018
15:30
2.0 1°Kl R10-0003
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE
G & V KUURNE
5/25, 11/25, 12/25, 11/25, 16/25, 12/25, 3/25, 25/20
1 - 7
Za 20/10/2018
18:00
2.0 1°Kl R10-0005
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A
Zo 21/10/2018
13:30
2.0 1°Kl R10-0006
H.M01 - Sporthal Marke
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B
G & V KUURNE
 Volley Toer 2.0 Eerste Klasse Reeks 6
Za 20/10/2018
09:00
2.0 1°Kl R6-0014
H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare
VC APOLLO KOEKELARE
REMBERT TORHOUT HEREN
Za 20/10/2018
13:45
2.0 1°Kl R6-0015
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKt TORHOUT
VC PACKO ZEDELGEM A
 Volley Toer 2.0 Eerste Klasse Reeks 7
Za 20/10/2018
14:00
2.0 1°Kl R7-0013
H.R08 - Molendorp Ruiselede
PERVOL RUISELEDE
SLOVO VOLLEY BRUGGE B
Zo 21/10/2018
09:00
2.0 1°Kl R7-0014
H.S01 - Gemeentelijke sporthal ´t Kompas Sijsele
VOLLEY TEAM DAMME VZW
VOLLEY TEAM BRUGGE
 Volley Toer 2.0 Eerste Klasse Reeks 8
Za 20/10/2018
11:00
2.0 1°Kl R8-0013
H.V01 - Sporthal Vlamertinge
VLAMVO VLAMERTINGE B
VLAMVO VLAMERTINGE A
Za 20/10/2018
16:00
2.0 1°Kl R8-0030
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
BEAPHAR POPERINGE
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
 Volley Toer 2.0 Eerste Klasse Reeks 9
Za 20/10/2018
10:00
2.0 1°Kl R9-0005
H.M03 - CC De Steiger VAUBAN Menen
PAR-KY MENEN
DAVOZ ZWEVEGEM B
Za 20/10/2018
15:00
2.0 1°Kl R9-0006
H.K11 - Sportpark Kuurne
VC JONG KUURNE
DAVOZ ZWEVEGEM A (+)
 Volley Toer 2.0 Tweede Klasse Reeks 11
Za 20/10/2018
14:30
2.0 2°Kl R11-0015
H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem
VC DE BEERLANDERS BEERNEM
VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
Za 20/10/2018
15:00
2.0 2°Kl R11-0014
H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek
OLVA BRUGGE
VBC ST. JORIS B
 Volley Toer 2.0 Tweede Klasse Reeks 12
Za 20/10/2018
09:00
2.0 2°Kl R12-0014
H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Lichtervelde
V.T. LICHTERVELDE A
REMBERT TORHOUT HEREN
Za 20/10/2018
13:45
2.0 2°Kl R12-0015
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKt TORHOUT
GIDAS GITS
 Volley Toer 2.0 Tweede Klasse Reeks 13
Za 20/10/2018
11:00
2.0 2°Kl R13-0015
H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Lichtervelde
V.T. LICHTERVELDE B
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
Za 20/10/2018
15:30
2.0 2°Kl R13-0013
H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A
ELCKERLYC ZWEVEZELE
 Volley Toer 2.0 Tweede Klasse Reeks 14
Za 20/10/2018
11:00
2.0 2°Kl R14-0014
H.I06 - Sporthal de Krekel Izegem
IZEGEMS VOLLEY TEAM
DIVO INGELMUNSTER
Za 20/10/2018
11:00
2.0 2°Kl R14-0015
H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem
DV HERNIEUWENBURG-WIELSBEKE
DAMESVOLLEY WAREGEM A
Zo 21/10/2018
10:00
2.0 2°Kl R14-0011
H.S04 - Gemeentelijke sporthal Sint Eloois Winkel
KAVO ST ELOOIS WINKEL
IZEGEMS VOLLEY TEAM
 Volley Toer 2.0 Tweede Klasse Reeks 15
Za 20/10/2018
11:00
2.0 2°Kl R15-0015
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
DAVO WEVELGEM B
KERDAVO AVELGEM
 Volley Toer 2.0 Tweede Klasse Reeks 16
Za 20/10/2018
09:00
2.0 2°Kl R16-0005
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
DAVO WEVELGEM C
ROEPOVO POPERINGE
Za 20/10/2018
13:00
2.0 2°Kl R16-0006
H.L08 - Sportcentrum Langemark-Poelkapelle
SPORTIVA LANGEMARK
MEVO LEDEGEM
 Volley Toer 2.0 Tweede Klasse Reeks 17
Za 20/10/2018
11:00
2.0 2°Kl R17-0005
H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem
VC PACKO ZEDELGEM B
DAVOLO LOPPEM
Zo 21/10/2018
10:00
2.0 2°Kl R17-0006
H.G02 - Sporthal Gistel
VOLLEY OUDENBURG-GISTEL
VC APOLLO KOEKELARE
 Dames Recrea Kortrijk A
Ma 15/10/2018
20:45
Recrea A-0040
H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem
OOIGEMS DAVOTEAM
VOLARE ROESELARE
27/25, 20/25, 25/17, 25/17
3 - 1
Do 18/10/2018
20:45
Recrea A-0038
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
BLACK AND WHITE COMPANY LENDELEDE
LILA'S
Do 18/10/2018
20:30
Recrea A-0041
Sporthal School College Izegem
IDAVOC
KAVO ST ELOOIS WINKEL
Do 18/10/2018
20:45
Recrea A-0042
H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk
VC KORTRIJK LANGEMUNTE
Ladies Zwevegem
 Dames Recrea Kortrijk B
Ma 15/10/2018
20:30
Recrea B-0037
H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
Heuvel Laddies
25/17, 25/15, 25/11
3 - 0
Wo 17/10/2018
20:45
Recrea B-0041
H.M09 - Sporthal Arena, Moorsele
DVM MOORSELE
DE SPEELVOGEL LENDELEDE
Wo 17/10/2018
20:45
Recrea B-0042
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
ELCKERKLIEKSKE
Volleyteam Rollegem
Do 18/10/2018
21:15
Recrea B-0039
H.M01 - Sporthal Marke
DAMESVOLLEYBAL OLYMPIA MARKE
RVC BELLEGEM
Do 18/10/2018
21:00
Recrea B-0040
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
DAVO WEVELGEM
MEVO LEDEGEM
www.volleyscores.be