Download .xls
 EuroMillions Volley League PO
Di 25/04/2017
20:30
EMLPO-028
Sporthal Arena, Deurne
TOPVOLLEY CALLANT ANTWERPEN
KNACK ROESELARE
23/25, 9/25, 25/17, 17/25
1 - 3
Di 25/04/2017
20:30
EMLPO-029
Sportcentrum SCHOTTE
LINDEMANS AALST
NOLIKO MAASEIK A
23/25, 17/25, 22/25
0 - 3
Di 25/04/2017
20:30
EMLPO-030
CC De Steiger, Vauban, Menen
PREFAXIS MENEN
VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)A
23/25, 22/25, 25/16, 22/25
1 - 3
 EuroMillions Volley League PO FINALE
Za 29/04/2017
20:30
EMLPOFIN-001
Lotto Dôme, Maaseik
NOLIKO MAASEIK A
KNACK ROESELARE
 Liga A Vrouwen PO 1
Di 25/04/2017
20:30
LAVPO1-002
Sporthal Oudegem
VC OUDEGEM
ASTERIX AVO
25/18, 27/29, 22/25, 25/20, 15/8
3 - 2
Za 29/04/2017
20:30
LAVPO1-003
Sporthal Meerminnen, Beveren
ASTERIX AVO
VC OUDEGEM
 Liga A Vrouwen PO 2.2
Vr 28/04/2017
20:30
LAVPO2.2-003
Eburons Dome, Tongeren
DATOVOC TONGEREN
CALLANT ANTWERP LADIES VT
Za 29/04/2017
15:30
LAVPO2.2-001
Van Pelt Arena, St-Antonius Zoersel
AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL
VDK GENT DAMES A
Za 29/04/2017
20:00
LAVPO2.2-002
Salle Ballens ASBL, Monceau
DAUPHINES CHARLEROI
HERMES VOLLEY OOSTENDE A
Za 29/04/2017
14:00
LAVPO2.2-004
Centre Sportif A. Demuyter, Bruxelles
BARBAR GIRLS A
RICHA MICHELBEKE
Za 29/04/2017
20:30
LAVPO2.2-007
Sporthal Arena, Deurne
CALLANT ANTWERP LADIES VT
DATOVOC TONGEREN
Zo 30/04/2017
18:00
LAVPO2.2-005
EDUGO Arena, Oostakker
VDK GENT DAMES A
AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL
Zo 30/04/2017
14:30
LAVPO2.2-006
Mr. V. Arena, Oostende
HERMES VOLLEY OOSTENDE A
DAUPHINES CHARLEROI
Zo 30/04/2017
17:30
LAVPO2.2-008
Sporthal AVERBO M8, Brakel
RICHA MICHELBEKE
BARBAR GIRLS A
 eindronden jeugd
Za 29/04/2017
12:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 15
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
Za 29/04/2017
11:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 5
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A
VC PACKO ZEDELGEM B
Za 29/04/2017
16:45
jeugdkampioenschappe-U19MP - 26
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VOLLEYBALTEAM LENDELEDE
Za 29/04/2017
17:30
jeugdkampioenschappe-U15MR - 35
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
HYACINTEN HEUVELLAND A
BIDAVO BISSEGEM
Za 29/04/2017
11:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 6
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
DYNAMIVO FL.DADIZELE B
DAVO WEVELGEM C
Za 29/04/2017
12:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 16
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
Za 29/04/2017
18:00
jeugdkampioenschappe-U19MP - 27
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VOLLEYBALTEAM LENDELEDE
Za 29/04/2017
17:30
jeugdkampioenschappe-U15MR - 36
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VOLLEY DE HAAN
MARDAVO MARKE
Za 29/04/2017
17:30
jeugdkampioenschappe-U19JP - 46
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
REMBERT TORHOUT HEREN
KNACK ROESELARE
Za 29/04/2017
09:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 7
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
DYNAMIVO FL.DADIZELE A
IZEGEMS VOLLEY TEAM A
Za 29/04/2017
09:30
jeugdkampioenschappe-U17MR - 17
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
RUVO RUDDERVOORDE
VOSTA STADEN
Za 29/04/2017
15:30
jeugdkampioenschappe-U19MP - 28
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VKT TORHOUT
VLAMVO VLAMERTINGE
Za 29/04/2017
18:30
jeugdkampioenschappe-U15MR - 37
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
HYACINTEN HEUVELLAND A
MARDAVO MARKE
Za 29/04/2017
18:30
jeugdkampioenschappe-U19JP - 47
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
KNACK ROESELARE
Za 29/04/2017
09:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 8
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
G & V KUURNE A
VOLLEY TEAM DAMME VZW
Za 29/04/2017
10:45
jeugdkampioenschappe-U17MR - 18
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
DAVO WEVELGEM
Za 29/04/2017
18:30
jeugdkampioenschappe-U15MR - 38
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VOLLEY DE HAAN
V.T. LICHTERVELDE
Za 29/04/2017
18:30
jeugdkampioenschappe-U19JP - 48
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VC PACKO ZEDELGEM
REMBERT TORHOUT HEREN
Za 29/04/2017
10:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 9
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
DYNAMIVO FL.DADIZELE A
VOLLEY TEAM DAMME VZW
Za 29/04/2017
12:00
jeugdkampioenschappe-U17MR - 19
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
DAVO WEVELGEM
Za 29/04/2017
16:45
jeugdkampioenschappe-U19MP - 29
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VOLLEY TEAM KOKSIJDE
Za 29/04/2017
19:30
jeugdkampioenschappe-U15MR - 39
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
MARDAVO MARKE
V.T. LICHTERVELDE
Za 29/04/2017
19:30
jeugdkampioenschappe-U19JP - 49
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VC PACKO ZEDELGEM
KNACK ROESELARE
Za 29/04/2017
10:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 10
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
G & V KUURNE A
IZEGEMS VOLLEY TEAM A
Za 29/04/2017
13:30
jeugdkampioenschappe-U11MP - 20
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
DAVO WEVELGEM A
IZEGEMS VOLLEY TEAM
Za 29/04/2017
18:00
jeugdkampioenschappe-U19MP - 30
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VOLLEY TEAM KOKSIJDE
Za 29/04/2017
19:30
jeugdkampioenschappe-U15MR - 40
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
BIDAVO BISSEGEM
VOLLEY DE HAAN
Za 29/04/2017
19:30
jeugdkampioenschappe-U19JP - 50
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
REMBERT TORHOUT HEREN
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
Za 29/04/2017
13:30
jeugdkampioenschappe-U13JR - 21
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
OLVA BRUGGE
Za 29/04/2017
19:15
jeugdkampioenschappe-U19MP - 51
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
Za 29/04/2017
15:30
jeugdkampioenschappe-U19JP - 41
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VC PACKO ZEDELGEM
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
Za 29/04/2017
09:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 1
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A
DYNAMIVO FL.DADIZELE B
Za 29/04/2017
11:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 11
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
DYNAMIVO FL.DADIZELE A
G & V KUURNE A
Za 29/04/2017
13:30
jeugdkampioenschappe-U13MP - 22
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VLAMVO VLAMERTINGE A
BEVO BEOBANK ROESELARE A
Za 29/04/2017
15:30
jeugdkampioenschappe-U15MR - 31
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
MARDAVO MARKE
BIDAVO BISSEGEM
Za 29/04/2017
15:30
jeugdkampioenschappe-U19JP - 42
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
REMBERT TORHOUT HEREN
Za 29/04/2017
09:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 2
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VC PACKO ZEDELGEM B
DAVO WEVELGEM C
Za 29/04/2017
11:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 12
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VOLLEY TEAM DAMME VZW
IZEGEMS VOLLEY TEAM A
Za 29/04/2017
13:30
jeugdkampioenschappe-U15MP - 23
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
DAVO WEVELGEM A
VC APOLLO KOEKELARE A
Za 29/04/2017
15:30
jeugdkampioenschappe-U15MR - 32
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
V.T. LICHTERVELDE
HYACINTEN HEUVELLAND A
Za 29/04/2017
16:30
jeugdkampioenschappe-U19JP - 43
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
KNACK ROESELARE
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
Za 29/04/2017
10:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 3
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A
DAVO WEVELGEM C
Za 29/04/2017
12:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 13
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
Za 29/04/2017
16:30
jeugdkampioenschappe-U15MR- 33
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
BIDAVO BISSEGEM
V.T. LICHTERVELDE
Za 29/04/2017
13:30
jeugdkampioenschappe-U17MP - 24
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
BEVO BEOBANK ROESELARE A
VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
Za 29/04/2017
16:30
jeugdkampioenschappe-U19JP - 44
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
VC PACKO ZEDELGEM
Za 29/04/2017
10:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 4
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VC PACKO ZEDELGEM B
DYNAMIVO FL.DADIZELE B
Za 29/04/2017
12:00
jeugdkampioenschappe-U13MR - 14
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
Za 29/04/2017
15:30
jeugdkampioenschappe-U19MP - 25
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VBC GAVERHAL DEERLIJK
VC PACKO ZEDELGEM
Za 29/04/2017
16:30
jeugdkampioenschappe-U15MR - 34
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
HYACINTEN HEUVELLAND A
VOLLEY DE HAAN
Za 29/04/2017
17:30
jeugdkampioenschappe-U19JP - 45
H.I01 - Stedelijke Sporthalle
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
 Testwedstrijden
Vr 28/04/2017
20:30
Test -NA3PD-1
H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare
VOLARE ROESELARE B
DV HERNIEUWENBURG-WIELSBEKE A
Vr 28/04/2017
20:00
Test -NA3PD-3
H.S06 - KTA
VOLLEY TEAM BRUGGE C
VT WERVIK GELUWE
Vr 28/04/2017
20:30
Test -NA2PD-4
H.M09 - Sporthal Arena, Moorsele
DVM MOORSELE A
VOLLEY BREDENE
Za 29/04/2017
18:00
Test -NA2PD-2
H.O12 - Mr V Arena
HERMES VOLLEY OOSTENDE C
BEVO BEOBANK ROESELARE C
Za 29/04/2017
16:30
Test -NA3PD-2
H.I06 - Sporthal de Krekel
IZEGEMS VOLLEY TEAM
DAVOZ ZWEVEGEM B
Zo 30/04/2017
14:00
Test -NA4PD-1
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
VLAMVO VLAMERTINGE B
RUVO RUDDERVOORDE B
Zo 30/04/2017
14:00
Test -NA4PD-2
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
SIJOS MENEN
VOLLEY TEAM BRUGGE D
Zo 30/04/2017
14:00
Test -NA4PD-3
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
DVM MOORSELE B
VOLLEY TEAM DAMME VZW A
Zo 30/04/2017
15:30
Test -NA4PD-4
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
DV HERNIEUWENBURG-WIELSBEKE B
Zo 30/04/2017
15:30
Test -NA4PD-5
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B
Zo 30/04/2017
15:30
Test -NA4PD-6
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
DAVO WEVELGEM C
Zo 30/04/2017
17:00
Test -NA4PD-7
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
DV HERNIEUWENBURG-WIELSBEKE B
Zo 30/04/2017
17:00
Test -NA4PD-8
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK) B
Zo 30/04/2017
17:00
Test -NA4PD-9
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
DAVO WEVELGEM C
Zo 30/04/2017
10:30
Test -NA2PD-3
H.L06 - Gemeentelijke Sporthal
V.T. LICHTERVELDE
VOSTA STADEN
 Recrea Kortrijk Reeks A1
Ma 24/04/2017
20:30
Recrea A1-0053
H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT RECREA
DAVOZ ZWEVEGEM RECREA
Ma 24/04/2017
20:30
Recrea A1-0055
H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem
OOIGEMS DAVOTEAM
Ladies B
25/14, 25/14, 25/16
3 - 0
Do 27/04/2017
21:15
Recrea A1-0054
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
DAVO WEVELGEM RECREA
LILA'S
Do 27/04/2017
20:45
Recrea A1-0056
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
VOLLEYBALTEAM LENDELEDE RECREA
BEVEREN LEIE VBC RECREA
 Recrea Kortrijk Reeks B1
Di 25/04/2017
21:00
Recrea B1-0054
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
ELCKERKLIEKSKE
RAP&SLAP
Do 27/04/2017
20:30
Recrea B1-0053
H.M02 - Den Bul
AMUVO DENTERGEM
HEUVEL LADDIES
Do 27/04/2017
19:00
Recrea B1-0055
H.D01 - Gaverhal 2
VBC GAVERHAL DEERLIJK RECREA
IDAVOC
Do 27/04/2017
21:00
Recrea B1-0056
H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk
VC KORTRIJK LANGEMUNTE
DE SPEELVOGEL LENDELEDE
 Recrea Kortrijk Reeks C1
Di 25/04/2017
20:30
Recrea C1-45
Sporthal Michelsberg
Ladies A
DAMESVOLLEYBAL OLYMPIA MARKE
Wo 26/04/2017
21:15
Recrea C1-43
H.S04 - Gemeentelijke sporthal
KAVO ST ELOOIS WINKEL Recrea KAVO 1
RVC BELLEGEM
Wo 26/04/2017
19:45
Recrea C1-44
H.H02 - De Dageraad
AVC HARELBEKE RECREA
KAVO ST ELOOIS WINKEL recrea KAVO 2
www.volleyscores.be